Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim-Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
 

 Laserator TUWANA 3D Oyma ve Markalama Makinası Fonksiyon ve Animasyonları

 Önceki Sayfa 
 İndir  Önceki Sayfa
 pdf kataloğu indirmek için ikona tıklayınız  Filmi indirmek için ikonu tıklayınız
 

Laserator TUWANA 3D Oyma ve Markalama Makinası Örnek İş Parçaları

 Önceki Sayfa 
Laserator Altın Plaka Lazer Kesim Makinası
 

 Laserator TUWANA 3D Oyma ve Markalama Makinası Teknik Detayları

 Önceki Sayfa 
TUWANA kendine özgü 3 boyutlu metal oyma ve 3 boyutlu markalama işlemleri için dizayn etmiş olduğumuz 3 boyutlu tarama kafasına, geniş ve çoklu lazer işlemleri için granit gövde ve kolonlar üzerine inşaa ettiğimiz hassas X, Y ve Z eksenlerine, hassas oyma işlemlerini ve kalitelerini takip etmek için hassas kamera ve kendi yaptığımız kamera takip yazılımımıza, renkli led aydınlatma simitlerine sahip bir 3D Lazer İşlem merkezidir. 50,70 ve 100W lık Q-Anahtarlı smt-serisi OEM Laserator fiber lazerlerimizle donatılan sistemimize bir 7. eksen olan divizör takıla bilmektedir. Kuvvetli emisyon sistemi operatör sağlığını, makina temizliğini ve değerli ürün kesilerinden ortaya çıkan değerli talaşın geri kazanılmasını sağlamaktadır. Kuyumculuk sektörü başta olmak üzere bir çok sektörde yetenekleri sayesinde kullanım yeri bulacak TUWANA, ürünlerinize katacağı mikro detaylar sayesinde çok değer kazandıracak, elle yapılan ve günlerce süren işçiliği çok azaltacaktır.
Dizayn mühendislerimiz tarafından özellikle nihai satış noktalarına ulaştırılmadan önce dalgıç pompaların diklemesine markalanması operasyonlarında kullanılmak üzere dizayn edildi. Laseartor Porty-Pump modelimiz dikine duran bir dagıç pompasına mobil olarak kolaylıkl yanaşır ve uyarı işaretlerine ek olarak etiket benzeri içerikleri bir pompanın üzerine boylamasına arka arkasına markalar. Yatırımcısına markalama sürecinde bir çok zaman kazandıran bu makina, markalama içeriği olarakta kalıcılığı alternatif etiketlere göre çok yüksek sonuçlar ortaya çıkarır. Bu modelimiz boy ve çap olarak her hangi bir dalgıç pompaya uyacak şekilde dizayn edilmiştir. Markalama kalitesinden ödün vermeden eğimli yüzeyleri tolere ederek markalama yapar. Sistem otomatik olarak markalamaya pompanın en üst kısmından başlar ve markalanacak olan etiket içeriği adedine göre markalamayı en alt kısmında bitirebilir. Bu markalama makinamız herhangi bir genişlikteki, taşınmayan ve uzun parçaları markalamak için mobil bir şekilde kullanılabilir.
Referanslarımız
Haberler
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da
2017 Hannover Messe Fuarı 17. Hol F82 Numaralı Stand da Sizleri Bekliyoruz.
 1 / 2 
Müşteri Yorumları
Kullanılan markalama sistemleri, yontemleri ve teknikleri hakkında müşteri yorumları

" Türkiyede ilk yerli dental implant üreticisi olan Şanlilar Tib. Cih. olarak yerli ve kalite fiyat kiyaslanmasi yapildiği zaman bir cok firmanin önünde olan Laserator/Sermatek firmasinin başarılarının devamını diliyoruz. "

Şanlılar Tıbbi Cihazlar

 1 / 3   

Ürün Filmleri

 1  / 2    

© 2017  Sermatek Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
  tarafından dizayn edilmiştir