Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim-Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
3D Lazer Pantograf Makinası
Laserator TUWANA 3D Fiber Lazer İşlem Merkezi
Fiber Lazer Markalama Makinesi
Laserator Fiber Lazer Markalama ve Oyma Sistemleri Serisi
smt-serisi Laserator OEM Fiber Lazer Modülleri
smt-serisi Laserator OEM Fiber Lazer Modülleri
Kare Kod Lazer Markalama Fiber Lazer Laserator
Alüminyum Markalama Makinası
e-Media
No records

 1  of 1 


smt-serisi Laserator OEM Fiber Lazer Kullanıcı Kılavuzu

Laserator Zemin Üstü CNC Lazer Markalama Sistemi Kullanım Kılavuzu

Laserator PORTY Zemin Üstü Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator LARGY-XXL Geniş Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator LARGY-RT Döner Tablalı Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator PORTY-C Zemin Üstü Mobil Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator LARGY-OTF Zemin Üstü Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator FREECUBE Q-Anahtarlı Fiber Lazer Markalama Makinesi

Laserator CLASSY-OTD Masa Üstü Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator 19" Raf Tipi OEM Fiber Lazer Modülleri
 1 of 2   


Laserator PORTY Manuel Z li Sınıf-IV Mobil Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator PORTY Manuel Z li Sınıf-IV Mobil Fiber Lazer Markalama Makinası


Özellikle iş güvenliği açısından Sınıf-IV olarak adlandırılan ve 1064nm fiber lazer ışın dalga boyununun zaralı etkilerinden operatörü koruyan gözlüklerle çalışılması gereken PORTY Fiber Lazer Markalama Makinemizde, modüler 3 adet katman yeralmaktadır. Birincisi smt-serisi OEM fiber lazer ışın kaynağının bulunduğu, üzerinde matrix delikleri olan bir çalışma tablası ve odağı ayarlamaya yardımcı olan numaratörlü manuel z ekseninin yer aldığı üst kısım. İkincisi endüstriyel bilgisayarın yeraldığı 2. orta kısım. Üçüncüsü altında kaster tekerleri olan ve dolap görevi gören en alt kısım. Fabrika zemininde istenen bölgeye kolayca çekilebilen ve genelde uzun parçaların markalanması operasyonlarında kullanılmaktadır. Bu modellerimize müşteri dilerse uzun parçaların alından veya büyük parçaların açısal yüzeylerine lazer markalama operasyonlarında tercih edilen ve opsiyonel sunulan C ekseni eklenmektedir.
Mobil Sınıf-IV Fiber Lazer Markalama Makinesi Detayları
LaseratorTASKY-OTD Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator TASKY-OTD Fiber Lazer Markalama Makinası


TASKY-OTD Masa üstü lazer markalama operasyonları için dizayn edimiş, Sınıf-I kabinler içerisinde en küçük boyuta sahip, 22cm e kadar yükseklikteki ürünlerin markalanması için ideal olan, endüstriyel bilgisayar, programlanabilir Z ekseni, divizör, 2D data matriks okuyucular, toz/duman emisyon sistemi, kameralar gibi ekipmanlarımızla donanımlı hale getirilip CE işaretli olarak imal edilebilmektedir. Yüksek işçilik içeren bütün modellerimiz, 13 senedir AR-GE çalışmaları sonucu makina sektöründe kazanılmış deneyime sahip SERMATEK mühendisleri tarafından son derece dayanıklı, problemsiz ve eşsiz uyumlulukta çalışan komponentler kullanılarak imal edilmektedir.
Makina detayları için tıklayın
Laserator CLASSY-OTD Fiber Lazer Markalama ve Engravür Makinesi

Laserator CLASSY-OTD Fiber Lazer Markalama ve Engravür Makinesi


Diğer Class-I fiber lazer markalama makinalarımızında standart bir özelliği olan 2.5 Eksen işlem kabiliyeti sayesinde, Laserator CLASSY-OTD Masa Üstü Sınıf-I Lazer markalama, Lazer Oyma ve Lazer Engravür makinamız STL uzantılı 3 boyutlu bir çalışmayı 0.02 hassasiyetine sahip programlanabilir Z ekseni (2.5 Eksen) ve Laserator yazılımı sayesinde kolayca işleyebilmektedir. 45cm yüksekliğine kadar ki iş parçalarını işleyebilen bu fiber lazer markalama makinası ile oyma süreçlerinde maksimum verim alınabilmesi için 50W ve 70W lık Laserator Q-Anahtarlı smt-serisi fiber lazer ışın kaynağı çözümlerimizi önermekteyiz. Laserator CLASSY-OTD veya OTF modellerimiz özellikle kuyumculuk sektöründe alyans markalama ve kesim ekipmanı olan açılı divizör e ek olarak altın, gümüş gibi değerli metal levhaların kesim ve markalama süreçlerinde kullanılan mengene ve geri kazanım için kullanılan filtreli emisyon sistemi ile entegre şekilde sunula bilmektedir. Bir çok sektörde kullanım alanı bulan bu masa üstü fiber lazer markalama makinası modelimiz 4 kişi ile taşınabilmektedir.
Detay için tıklayınız
Laserator Classy-OTF Fiber Lazer Markalama Makinesi

Laserator Classy-OTF Fiber Lazer Markalama MakinesiFabrika zemini oturma alanı 90X70CM, makina yüksekliği 220CM olan bu fiber lazer kabinimizin üst kısmında bir adet smt-serisi OEM fiber lazer modülümüz ve bir adet endüstriyel bilgisayar yer almaktadır. Fiber lazer markalama makinamızın kontrolünü sağlayan bilgisayara ait monitör, kablosuz klavye ve fare kiti paslanmaz çelikten imal ettiğimiz, hem sağ kapı hemde ön kapı üzerinden çalışmaya izin veren bir askı takımı ile ergonomik ve kolay erişilebilir bir şekilde taşınmaktadır. Laserator Classy-OTF fiber lazer makinamızın en alt kısmı kapaklı ve tekerli özel dolap, orta kısmıda lazer markalama operasyonlarının yapıldığı bölümdür. Bu fiber lazer markalama makinamız özellikle otomasyon hatlarına entegre edilebilecek şekilde ve yükseklikte imal etmekteyiz.
Devamı için lütfen tıklayınız
Laserator TASKY-OTF Fiber Lazer Markalama Makinesi

TASKY-OTF Zemin Üstü Hareketli Sınıf-I İş Sağlığı Güvenliğine Sahip En Küçük Fiber Lazer Markalama Sistemimiz


Özellikle fabrika zemininde istenildiği iş istasyonu yanına kolaylıkla götürülebilen 10W, 20W, 30W, 50W, 70W ve 100W lık smt-serisiQ_Anahtarlı veya CW Mod Fiber Lazer güç kaynaklarımızla donanımlı hale getirilebilen ürünümüzdür. Bu modelimizin diyanı yine CLASSY modelimizde olduğu gibi sermatek in mühendisleri tarafından otomasyon hatlarına uygun yapılmıştır. TASKY-OTF fiber lazer sistemimiz standartlarında programanabilir z ekseni, divizör hazırlığı, istenilen güçte smt-serisi QS veya CW mode fiber lazer ışın kaynağı, endüstriyel bilgisayarla donanımlı olarak sanayicilerimize ve nihai kullanıcılara sunulmaktadır. Bu fiber lazer markalama ürünümüz de 2D karekod okuyucular ve yazılımları ile, X,Y ve C eksenleri ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda donatılabilmektedir.
Ürün ayrıntıları için lütfen tıklayınız
Laserator TUWANA 3D Lazer Pantograf

TUWANA Fiber Lazer 3D Pantograf ve Markalama İşlem Merkezi


TUWANA kendine özgü 3 boyutlu metal oyma ve 3 boyutlu markalama işlemleri için dizayn etmiş olduğumuz 3 boyutlu tarama kafasına, geniş ve çoklu lazer işlemleri için granit gövde ve kolonlar üzerine inşaa ettiğimiz hassas X, Y ve Z eksenlerine, hassas oyma işlemlerini ve kalitelerini takip etmek için hassas kamera ve kendi yaptığımız kamera takip yazılımımıza, renkli led aydınlatma simitlerine sahip bir 3D Lazer İşlem merkezidir. 50,70 ve 100W lık Q-Anahtarlı smt-serisi OEM Laserator fiber lazerlerimizle donatılan sistemimize bir 7. eksen olan divizör takıla bilmektedir. Kuvvetli emisyon sistemi operatör sağlığını, makina temizliğini ve değerli ürün kesilerinden ortaya çıkan değerli talaşın geri kazanılmasını sağlamaktadır. Kuyumculuk sektörü başta olmak üzere bir çok sektörde yetenekleri sayesinde kullanım yeri bulacak TUWANA, ürünlerinize katacağı mikro detaylar sayesinde çok değer kazandıracak, elle yapılan ve günlerce süren bir çok işlemi ortadan kaldıracaktır.
Daha Fazla Ayrıntı İçin Tıklayınız
Laserator PORTY Programlanabilir Z li Sınıf-IV Mobil Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator PORTY Programlanabilir Z li Sınıf-IV Mobil Fiber Lazer Markalama Makinası


PORTY fiber lazer markalama makinamız Programlanabilir Z ekseni sayesinde oldukça fazla ürün çeşidi olan imalatcı veya satıcı firmalar için önerilmektedir. Her bir ürün için yapılan bir defalık program, her ne zaman çalıştırılırsa tarama kafası söz konusu iş parçasının üzerine otomatik odaklama gerçekleştirir. Dolayısıyla manuel PORTY de olduğu gibi her bir ürün için odaklama işlemi için uğraşılmamış ve her defasında yanlış odak ayarı yüzünden oluşacak standart dışı markalama süreçlerinden uzak durulmuş olacaktır.
Programlanabilir Z li PORTY detayları
Laserator LARGY-OTF Sınıf-I Fiber Lazer Markalama Makinesi

Laserator LARGY-OTF Sınıf-I Fiber Lazer Markalama Makinesi


LARGY-OTF Sınıf-I Fiber Lazer Markalama Makinamız özellikle büyük parçaların markalanması ve fiber lazer gravür çalışmaları için dizayn edilmiştir. Özellikle hassas vidalı mile sahip programlanabilir Z ekseni ve Laserator yazılım sayesinde 3 boyutlu bir STL uzantılı dosyayı katman katman 2.5 Eksen işleyerek kuyumculuktan silah sektörüne bir çok alanda özellikle 50W ve üzeri güçle donatıldığında kullanım alanı bulmaktadır. 120X120cm oturum alanına sahip bu modelimizin yan kapıları geniş ve uzun parçaların kabin içerisinde işlenebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu model ayrıca otomasyon hatlarında araya girerek entegre bir iş istasyonu oluşturabilir. İstendiğinde bu modelimize farklı kapasite ve türlerde bant entegre edilerek bant üzerindeki ürünlerin standart "hareketli İş Parçası Markalama" kabiliyeti sayesinde hızlı bir şekilde markalanması sağlanır. LARGY-OTF modelimize de opsiyonel emisyon ve filtrasyon sistemi sistemimizde bulunan egzos emisyon hattı sayesinde kolayca entegre edilmektedir.
Detaylı incelemek için tıklayınız
Laserator HANDY Masa Üstü Fiber Lazer Markalama Makinesi

Laserator HANDY Masa Üstü Fiber Lazer Markalama Makinesi


Masa üstü kullanıma uygun hafif ve taşınabilen bu Sınıf-IV Fiber Lazer Markalama Sistemi manuel veya opsiyonlu programlanabilir Z ekseni, odak ayarlamaya yardımcı numaratör/harici kırmızı diyot led indikatörü, alüminyum/çelik matrix M8 delikli çalışma iş tablası ve istenilen güçte smt-serisi fiber lazer markalama motorundan oluşmaktadır. Çalışma tablası kolaylıkla demonte olabilir ve bir masa üzerine monte edilebilir. Dolayısıyla herhangi bir masayı alüminyum/çelik markalama alanına sahip yanında yatay veya dik durabilen markalama lazer ünitesi ile bir lazer markalama iş istasyonuna 10 dakika içerisinde dönüştürebilirsiniz. Lazer markalama iş istasyonlarımızın smt-serisi OEM lazer markalama modüllerini içeriyor olması makinalarımıza gerektiğinde bakım ve servis hizmetlerinin hızlıca ve profesyonelce verilmesi anlamında çok önemlidir.
Bu ürün hakkında daha fazla ayrıntı için tıklayınız
smt-serisi OEM Fiber Lazer Markalama Modülleri

smt-serisi OEM fiber Lazer Markalama Modülleri


smt-serisi Laserator lazer modülleri 10, 20, 30, 50, 70 ve 100W lı Q-Anahtarlı fiber lazer modüllerimizdir. Bu fiber lazer modüllerimiz darbeli ışın modunda tasarlanmış olup takribi ömürleri 100,000 saat gibidir. Bakım istemeyen ve hava soğutmalı 19" lik raf tipi olarak imal ettiğimiz bu fiber lazerlerimiz alüminyum panel ön paneli üzerinde yer alan ana güç şalteri, Amerikan standartlarına uygun 5sn lazer anahtarı, emisyon açma kapama butonu, ürün ömrünü uzatan ve kendisine bağlı ürün otomasyonuna güç veren Flip-Flop devresi ve hava filtresinden oluşmaktadır. Darbeli mod fiber lazer serimiz olan bu raf tipi OEM lazer ışın güç kaynağımız özellikle derin markalama, 2,5 ve 3 eksen oyma operasyonları için tercih edilir. Harici 2 eksen kumanda edebilen, hareketli iş parçalarına markalama yapabilen, 2.5 eksen olarak bir STL formatlı 3D çalışmayı katman katman oya bilen smt-serisi fiber lazerimizin Laserator yazılımı Türkçe ve İngilizce olarak sunulmaktadır. EMC ve LVD testlerini geçmiş CE sertifikasına sahip ürünümüzün EN 60204-1:2006/AC:2011, EN 61000-6-1:2007, EN 61000-6-3:2007/A1:2011/AC:2012 standartlarına uygun risk analizleri yapılmış ve EN ISO 12100:2010 ve EN ISO 11553-1 standartlarına uygun teknik dosyaları hazırlanmıştır. Rakiplerinize göre üstün tasarımı, yüksek işçiliği, çok düşük arıza sıklığı ve teknik açıdan özellik zenginliği ürünümüzü ön plana çıkarmaktadır. Smt-serisi fiber lazer markalama modülümüz üzerindeki buton ve indikatör LED ışık kombinasyonu satış sonrası hizmetlerimizde bizlere hızlı karar vermek adına kolaylıklar sağlayacak mühendislikte dizayn edimiştir.
Fiber Lazer Markalama Modül Ayrıntıları
Laserator PORTY-PUMP Mobil Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator PORTY-PUMP Mobil Fiber Lazer Markalama Makinası


Dizayn mühendislerimiz tarafından özellikle nihai satış noktalarına ulaştırılmadan önce dalgıç pompaların diklemesine markalanması operasyonlarında kullanılmak üzere dizayn edildi. Laseartor Porty-Pump modelimiz dikine duran bir dagıç pompasına mobil olarak kolaylıkl yanaşır ve uyarı işaretlerine ek olarak etiket benzeri içerikleri bir pompanın üzerine boylamasına arka arkasına markalar. Yatırımcısına markalama sürecinde bir çok zaman kazandıran bu makina, markalama içeriği olarakta kalıcılığı alternatif etiketlere göre çok yüksek sonuçlar ortaya çıkarır. Bu modelimiz boy ve çap olarak her hangi bir dalgıç pompaya uyacak şekilde dizayn edilmiştir. Markalama kalitesinden ödün vermeden eğimli yüzeyleri tolere ederek markalama yapar. Sistem otomatik olarak markalamaya pompanın en üst kısmından başlar ve markalanacak olan etiket içeriği adedine göre markalamayı en alt kısmında bitirebilir. Bu markalama makinamız herhangi bir genişlikteki, taşınmayan ve uzun parçaları markalamak için mobil bir şekilde kullanılabilir.
Detay için tıklayınız
Laserator LARGY-OTF Fiber Lazer Markalama Makinesi

Laserator LARGY-OTF Fiber Lazer Markalama Makinesi


LARGY-OTF modelimiz özellikle büyük iş parçalarının markalanması operasyonunda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Bu fiber lazer markalama makinası ön kısımda akordiyon bir kapıya sahiptir. Otomasyon hatlarında da kullanılabilen bu modelimiz hatta kolayca entegre edilebilmektedir. Operatörlerin iş güvenliği açısından ortak çalışma alanlarında (1 den fazla kişinin çalıştığı yerlerde) kullanımı zaruri olan SINIF-I kodlu bu ürünümüze de istendiğinde pnömatik veya motor tahrikli ön veya yan kapılar entegre edilebilmektedir.
Daha fazlası için, buraya tıklayınız
Laserator PORTY-C Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator PORTY-C Fiber Lazer Markalama Makinası


Laserator PORTY-C isminden de anlaşılabileceği gibi fabrika zemini üzerinde kolayca hareket edebilen, farklı iş istasyonları yanına kolayca yaklaşıp, hafızasına programlanmış programları ile her bir iş parçasına göre Z ve C ekseninde odak pozisyonu alabilen, endüstriyel bilgisayarı, monitörü üzerine entegre edilmiş, monofaze çalışan bir fiber lazer markalama makinasıdır. Farklı güçlerde smt-serisi fiber lazer modüllerimizle donanımla hale getirilen bu modelimiz hem esneklik hemde mobilite anlamında yatırımcısına hız kazandırmaktadır. Sınıf-4 olan bu modelimiz istendiği zaman opsiyonel sunulan üst kapak ve şasi gurubu ile Sınıf-1 Fiber Lazer Markalama Makinasına dönüşmektedir.
Daha fazlası için buraya tıklayın
Laserator FreeCube Fiber Lazer Markalama Makinası

Laserator FreeCube Fiber Lazer Markalama Makinası


Bu modelimiz masa üstünde çok değişiklikte büyük parçaların markalanması operasyonlarında tercih edilmektedir. FreeCube Sınıf-IV güvenlik sınıfında olup, kullanıcı operatörü 1064nm yi filtreleyen sertifikalı bir gözlük takarak çalışmalıdır. Programlanabilir Z Ekseni ve Endüstriyel bilgisayarı ile binlerce çeşit parça hafızaya alınarak tekrar tekrar fokus ayarı yapılmadan kolaylıkla markalama gerçekleştirir. FreeCube üzerine konduğu çalışma tezgahını hemen bir markalama iş istasyonuna dönüştürerek hiç vakit kaybetmeden lazer markalama operasyonlarına başlamanıza imkan verir. Bu makinamızla tampon gibi taşınabilir büyük hacimli parçaları kolaylıkla markalayabilirsiniz.
Daha Fazlası İçin Tıklayın
Lazer Markalama Makinası - Laserator LARGY-RT

Laserator LARGY-RT Zemin Üstü Döner Tablalı Lazer Markalama Makinası


60cm Çapında döner bir tablaya sahip LARGY-OTF modelimiz toplamda 50kg ağırlığa sahip 2 adet ürünü aynı anda 180 derece indeksleyerek markalama operasyonlarını gerçekleştirir. Markalama işlemini gerçekleştiren operatör yeni ürünü yerleştirdikten sonra markalama butonuna basar. Döner tabla dönerek ilgili iş parçasını içeri alır, marklama işlemini gerçekleştirir ve sonraki buton aktivasyonunu bekler. Döner tablalı LARGY-RT modelimiz operatörlerin hızlı bir şekilde markalama gerçekleştirmesini, operatörün ışını güvenli lazer takip penceresi arkasından takip etmesini ve bu şekilde iş güvenliği kurallarına uyulmasını sağlamaktadır.
Ürünü Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız
3D_3-Boyutlu-Lazer-Tarama-Kafasi

Laserator 3D/3B Tarama Kafaları


Sermatek bünyesinde Markalama Dünyası Ekibi tarafından ARGE si KOSGEB tarafından desteklenen ve özgün olarak tasarlanan ve imal edilen Laserator Fiber Lazer (3D/3B) üç boyutlu tarama kafası Türkiye nin bu konsepte imal ettiği ilk 3D Tarama Kafasıdır. 3D Tarama Kafaları hem geniş markalama alanlarının elde edilmesinde hemde Üç Boyutlu (3D/3B) Lazer Markalama, Oyma/Engravür, Kaynak, Sinterleme, Kesme, Tarama, Görsel Efektlerin Oluşturulması ve Sinevizyon süreçlerinde kullanılmaktadır. Laserator 3D/3B Üç Boyutlu Tarama Kafalarına, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Dahili Pozisyonlama Koaksiyal Kameraları, Harici İşlem Takip Kameraları, Dahili ve Harici Kırmızı Yer İşaretleyicileri (Red Pointer), Harici Akıllı 2D Karekod Okuyucu Kameralar, Harici LED Aydınlatma Elemanları, Harici Ölçüm Kamera Sistemleri vs. entergre edilebilmektedir. Bir çok ihtiyacı karşılaması için çok fonksiyonlu ve farklı montaj şekillerinde kullanılabilecek şekilde dizayn edilen ürünümüzün kabini alüminyum konstrüksiyondan imal edilmektedir. Çoklu alımlarda firmalara F-Theta Lenssiz kullanımlar için özel dizaynlarımız önerilebilmektedir.
First Prev   1 of 1  Next Last
Our Referances
News
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da
2017 Hannover Messe Fuarı 17. Hol F82 Numaralı Stand da Sizleri Bekliyoruz.
 1 of 2 
Customer Comments
Customer comments on used marking technologies, marking systems and marking techniques

" Türkiyede ilk yerli dental implant üreticisi olan Şanlilar Tib. Cih. olarak yerli ve kalite fiyat kiyaslanmasi yapildiği zaman bir cok firmanin önünde olan Laserator/Sermatek firmasinin başarılarının devamını diliyoruz. "

Şanlılar Tıbbi Cihazlar

 1 of 3   

No records
 Your friend's e-mail
 Your name & sirname
 Verification Code

Product Movies

 1  of 2    

© 2017  Sermatek Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
Designed by